שגית גורן-אהרון עיסוי וארומתרפיה לנשים בחיפה

ארומתרפיה ועיסוי לנשים בחיפה

*שם:  
*טלפון:  
אימייל:  
*הערה:  


 • הזמנה לעיסוי

 • החזר כספי ממספר חברות ביטוח על העיסויים!

  לפרטים ולקביעת תור: 054-8156678 


  על גב הכרמל הירוק, מול הים הכחול, נמצאת הקליניקה שלי. יש לך כאבי גב, כאבי פרקים, דלקות, לחץ, מתח, סטרס? חבל להזניח ולחכות שהמצב יחמיר. אני מזמינה אותך לשים את עצמך בראש סדרי העדיפויות, להשאיר את תלאות היומיום מאחור ולקבל טיפול ממני בקליניקה שלי. בקליניקה תוכלי לבחור לעצמך עיסוי אותו אני אעניק לך באהבה רבה.


  רשימת העיסויים

   


  1. עיסוי שבדי:

   מטרתו להגמיש שרירים ומפרקים, להקל על כאבים, להפחית סטרס, מתח וחרדה, להמריץ את מחזור הדם והלימפה (ובכך גם להביא לניקוי רעלים), לסייע בהסדרת מערכת העיכול, לעורר נשימה עמוקה יותר ולהביא לאיזון של המערכת העצבית בגוף. העיסוי מבוצע עם שמן שקדים שמזין מאד את העור ומרכך אותו. 


  2. עיסוי ארומתרפי:

   מטרתו להביא לרגיעה פיזית ונפשית. העיסוי מבוצע עם שמן זרעי ענבים ותערובת של תמציות אתריות צמחיות מרוכזות מאד אותן נבחר ביחד לצורך הטיפול בך. בזכות העוצמה והריכוז של התמציות האתריות ניתן לטפל ולהביא להקלה בבעיות בריאותיות מגוונות כגון: דלקות מפרקים, ספאזם שרירי, כאבי בטן, מתח נפשי ועוד...

   

  ניתן לרכוש תערובות אתריות לשימוש ביתי במבער או באמבט. 

   

  3. עיסוי נשים הרות (החל משבוע 16 - טרימסטר שני להריון):

   זהו עיסוי עדין שאת השפעתו עלייך ירגיש גם העובר. מטרת העיסוי להפחית סטרס פיזי ונפשי, להקל על כאבי גב תחתון, רגליים וצוואר, להזרים דם וחמצן לשרירים, לנקז פסולת מהגוף ולהביא לאיזון הורמונלי ולשלוות נפש. במהלך העיסוי אעבוד גם על הגדלת טווח תנועת האגן כהכנה ללידה. 

  4. עיסוי רקמות עמוקות:

   כשמו כן הוא, זהו עיסוי עמוק שממוקד בבעיה נוירולוגית ו/או אורתופדית כגון: כתף קפואה, מרפק טניס, ספאזם וכאב כרוני של שריר, דלקת פרקים, בלט דיסק, פריצת דיסק, לחץ עצבי עם הקרנת כאב לידיים ו/או לרגליים ועוד... 


  5. כרטיסיית טיפולים בהנחה:

  אם את סובלת מבעיה כרונית, אני ממליצה לרכוש כרטיסיית טיפולים בהנחה!!!!


  מי הלקוחות שלי? נשים שמאמינות ברפואה משלימה והוליסטית.


  מה זה רפואה משלימה? רפואה שמשתלבת ומלווה את הרפואה המערבית. רפואה שמאמינה בריפוי ובהקלת סימפטומים גם בצורה טבעית, בעזרת גופו ונפשו של האדם, תוך שימוש מושכל בחומרים המצויים בטבע.

   

  מה זה רפואה הוליסטית? רפואה שרואה קשר הדוק בין מצבו הפיזי והנפשי של האדם ומתייחסת למכלול הזה של גוף ונפש. זוהי רפואה שמאמינה כי האדם הוא הרבה יותר מסך כל איבריו וכי מצבו הנפשי של אדם משפיע על מצבו הפיזי ומצבו הפיזי של אדם משפיע על מצבו הנפשי. 


  עם אלו חומרים אני משתמשת? אך ורק עם חומרים טבעיים שמנים ותמציות אתריות המופקים מצמחים, פירות, פרחים, שרף עצים וגרעינים. ניתן גם לרכוש תערובות בהכנה ובהתאמה אישית לטיפול עצמי (כולל משלוח עד הבית) וכן להזמין סדנאות, הרצאות וימי כייף.


  את מוזמנת בכייף ובאהבה להתפנק אצלי בקליניקה.

BizMakeBiz פותח ע"י